Partners

Partners  in Nederland:

 

Stichting Aqua for All  www.aquaforall.nl (stichting, opgericht op initiatief van professionals uit de Water Sector, gericht op drinkwater en sanitatie in ontwikkelingslanden)

SNV Nederlandse Ontwikkelingsorganisatie. www.snvworld.org

Technische Universiteit Delft. www.tudelft.nl

Universiteit Utrecht. www.uu.nl

Stichting Gered Gereedschap. www.geredgereedschap.nl

Stichting Wilde Ganzen. www.wildeganzen.nl

NCDO Nationale Commissie Internationale samenwerking. www.ncdo.nl

Impulsis. www.impulsis.nl

ASN Bank. www.asnbank.nl

Stichting Melania. www.melania.nl

KICI. www.kici.nl

Haëlla Stichting. www.haella.nl

Provincie Noord Holland. www.noord-holland.nl

Rabobank Foundation. www.rabobankfoundation.com

Charity Works Fund. www.charityworks.nl

Turing Foundation. www.turingfoundation.org

Stichting Eureko Achmea Foundation. www.eurekoachmeafoundation.nl

Stadswerk. www.stadswerk.nl

Waterschap Reest en Wieden www.reest-wieden.nl

Villageboom www.villageboom.com

Get it done www.getitdone.org

1% club www.1procentclub.nl

 

Partners in Benin:

 

Non-Governmental Organisation APRETECTRA.

Non-Governmental Organisation ASSOCIATION-DEVELOPPEMENT- SOLIDARITE (A.D.S.).

Non-Governmental Organisation Grab.

Terre des Hommes. www.terredeshommes.nl (nl versie) www.terredeshommes.fr ( version francais)

Non-Governmental Organisation AFAP.

Non-Governmental Organisation Nouvelle Vision d’Afrique.

CREPA. www.reseaucrepa.org

Samenwerkende nationale, regionale en lokale overheden. www.gouv.bj

Gemeentes Comé, Athiemé, Grand Popo, Dangbo en Pobé

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*